Driesen & Thijs vof   

 

Medewerkers

 

Mathieu Driesen

Zaakvoerder

Advies particulieren, zelfstandigen & fiscaliteit

Verantwoordelijke algemene werking kantoor

GSM: 0495/75 68 41

mathieu.driesen@dvv.be

 

 

Ann Thijs

Zaakvoerster

Advies particulieren & zelfstandigen

Verantwoordelijke administratie & financien

GSM: 0496/18 00 13

ann.thijs@dvv.be

 

 

Eddy Lambrechts

Advies particulieren & zelfstandigen

Verantwoordelijke leningen en financieringen

GSM: 0472/30 43 43

eddy.lambrechts@dvv.be

 

 

Anne Marie Smeets

Advies particulieren & zelfstandigen

Verantwoordelijke schadebeheer

GSM: 0478/48 66 31

anne.marie.smeets@dvv.be

 

 

Ruud Goffings

Advies particulieren & zelfstandigen

Verantwoordelijke check-up

GSM: 0486/81 40 42

ruud.goffings@dvv.be

 

 

Merijn Daerden

Advies particulieren & zelfstandigen

Verantwoordelijke check-up en informaticatoepassingen Sint Truiden

GSM: 0479/91 25 58

merijn.daerden@dvv.be

 

 

Ann Smets

Advies particulieren & zelfstandigen

Verantwoordelijke check-up en administratie Sint Truiden

GSM: 0473/75 51 17

ann.smets.1@dvv.be